Geoblog.pl    niemanaswdomu    Podróże    Tajlandia-Kambodza-Birma    Ich troje
2017

Ich troje

Tajlandia, Chiang Mai

W sobotę złapaliśmy się z Mateuszem i nie będziemy się już puszczać do końca wyjazdu. Wcześniej, internetowo ustaliliśmy, że spotykamy się o 9 rano, wypożyczamy auto i ruszamy przed siebie. Ale jak się spotkaliśmy to doszliśmy do wniosku, że bez porządnego śniadania i kawy to nie ma gdzie jechać, a i pranie przydałoby się zrobić. Po kawie, druga i ciastko itp. itd. Zrobiło się na tyle późno, że zostaliśmy w Chiang Mai kolejną noc.
I dobrze. Odwiedziliśmy Museum of Paradise, w którym znajdują się plakaty 3D. Przy odpowiednim ustawieniu można zrobić sobie bardzo fajne zdjęcia. Chłopaki na początku trochę się wstydzili, ale jak się rozkręcili to nie mogliśmy skończyć sesji, a wieczorem ćwiczyliśmy targowanie :) Następnym razem zabieram pusty plecak!

aga z.
aga z. - 2017-01-16 22:12
śwetne foty ;) najbardziej mi się podoba ta obrażona malusia Domisia :p Kiedy wracacie? pzeżyjecie szok termiczny bo u nas zimno i zupełnie biało bialusieńko ;)

p.s. super wymyślacie tytuły...bomba

niemanaswdomu
niemanaswdomu - 2017-01-17 04:37
wracamy w niedzielę wieczorem do Warszawy.
oglądamy zdjęcia z białej Polski i trudno nam sobie wyobrazić jak z krótkich spodenek mamy wskoczyc w kalesony :) jak klimacik na poddaszu?

Ania
Ania - 2017-01-17 21:20
Co za miejscowa ! Bardzo kreatywne ujęcia ! Mi najbardziej podoba się to z Michałem w roli Zorro ! Genialne ! Świetnie wszyscy wyszliscie-widać,ze zabawa była przednia:)

niemanaswdomu
Nie ma nas w domu